USAID Ukraine - USAID Україна

Дата: 25.10.2022 12:00

Під час розв'язаної Росією війни, USAID надає екстрену підтримку 91 громаді у 18 областях України, допомагаючи місцевій владі та місцевому самоврядуванню у воєнний час краще забезпечувати потреби громадян.
В'ячеслав Католик, голова Зимнівської громади Волинської області розповідає про те, яким чином ця допомога дозволяє забезпечити належний захист людей у громаді від різного роду небезпек:
«Кількість викликів щодо цивільного захисту у нашій громаді постійно зростає, тож в червні 2022 року ми створили добровільну пожежну бригаду. Основною причиною цього кроку є воєнний стан ? ми повинні бути готовими до будь-яких викликів. Інша причина – це глобальні зміни клімату, які більшою чи меншою мірою торкнуться кожної країни. Тому необхідно забезпечити належний захист людей від різного роду небезпек. Члени добровільної пожежної бригади отримали якісне спорядження від USAID», що дозволяє швидко і ефективно ліквідовувати надзвичайні ситуації у нашій громаді».
?? Amid Russia’s ongoing war against Ukraine, USAID is providing emergency assistance to 91 communities in 18 oblasts, helping local governments better meet the needs of citizens during wartime.
Vyacheslav Katolyk, head of Zymnivska municipality, Volyn oblastshares how this assistance helps ensure proper protection of people in the community from various dangers:
"The number of civil defense challenges in our community is constantly increasing, so we created a volunteer fire brigade in June 2022. The main reason is martial law ? we must be ready for any challenges. Another reason is global climate change, which will affect every country to a greater or lesser extent. Therefore, it is necessary to ensure proper protection of people from various dangers. The members of the volunteer fire brigade received high-quality equipment from USAID which allows us to eliminate emergencies quickly and effectively in our community."
#StandWithUkraine
U.S. Embassy Kyiv Ukraine