Від щирого серця вітаю з Днем працівників сільського господарства!

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних сільськогосподарських традицій. І саме ваша наполегливість, працелюбність сприяють збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі країни, не піддаючись натиску агресора, який уже 270-й день тероризує наші землі.

Ми вистоїмо! Наша ненька-Україна ще довгі покоління даруватиме нам свої дари, зі своїх родючих земель... І все це завдяки «золотим рукам», мудрості, досвідченості аграріїв, які підтримують життя нашої української ниви.

Щиро вдячний кожному з вас за любов до землі, за працьовитість, терпіння пересилити всі труднощі цієї діяльності, за підтримку наших Героїв, що боронять кордони нашої держави.

Бажаю міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя всі плани, задуми та сподівання на радість і благополуччя вашим родинам, на благо Зимнівщини та піднесення добробуту всього українського народу!

Хай ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху і достатку!