25 січня 2023 року сільський голова Католик В.А. разом із офіцером громади Грицюком А.В., генеральним директором «Оваднівського ЦПМД» Оваднівської та Зимнівської сільських рад Іванюком С.П., адміністратором ЦНАП, юрисконсультом та землевпорядником ради здійснили виїзний прийом громадян по населених пунктах Хобултівського старостинського округу, а саме: с. Хобултова, с. Підгайці та с. Микуличі.

Під час зустрічі, мешканцями сіл було піднято ряд важливих питань в частині: медицини – заключення декларацій, безкоштовного харчування дітей початкових класів, ремонт доріг, недотримання графіків відключень електроенергії ТАП «Волиньобленерго», ремонт ФАПу в с. Підгайці, відновлення транспортного сполучення, залучення інвесторів. Не залишилось осторонь питання по упорядкуванні під’їзду до сільського кладовища с. Підгайці та встановлення (відновлення) меж земельної ділянки громадського пасовища в натурі в с. Микуличі та інші.
Також, з присутніми на зустрічі було проведено інформаційно роз’язнювальну роботу про недопущення порушення ПДР України щодо поведінки пішоходів в темну пору доби та проінформовано, що завдяки «Програмі EGAP мобільна валіза» члени громади мають можливість отримати послуги безпосередньо за місцем їх знаходження, особливо старенькі та хворі люди, які не можуть прийти до ЦНАПу. 
 Працюємо далі….