Відбувся онлайн-захід

Дата: 29.01.2024 09:25

❗26 січня 2024 року Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» провела онлайн-захід, під час якого були презентовані напрацювання проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Волинській області», а саме підготовлені рекомендації для ОМС та НУО Волинської області.
👨‍💻До заходу долучився сільський голова В'ячеслав Католик. Під час заходу обговорили важливість залучення мешканців до процесів прийняття владних рішень в громаді та вираження бажання запровадити рекомендації на практиці.
 🖇️Зазначили про необхідності збільшувати залучення різних груп населення (в тому числі осіб з інвалідністю, жінок, ВПО) до процесів прийняття рішень.
 🏘️Наша громада висловлює щиру подяку Всеукраїнській громадській організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» та Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».