ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 26.02.2024 13:51
Кількість переглядів: 587

Фото без описуЗимнівська сільська рада доводить до відома власників земель сільськогосподарського призначення, а також власників корів, кіз та овець!

Міністерство аграрної політики та продовольства України інформує, що у 2024 році (орієнтовно у ТРАВНІ) будуть відновлені бюджетні дотації на утримання великої рогатої худоби (корів), кіз, овець та на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення:

• селяни, які обробляють від 1 до 120 га земель сільськогосподарського призначення зможуть отримати по 4 тис. за 1 га. ЗЕМЛІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ МАЮТЬ БУТИ ЗАРЕЄСТРОВАНІ У ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ РЕЧОВИХ ПРАВ;
  • власники тварин, які утримують від 3 до 100 корів матимуть право на отримання безповоротної допомоги у сумі 7 тис. грн на одну голову, ті, хто вирощує від 5 до 500 голів кіз та овець - по 2 тис. грн на одну особину. ТВАРИНИ МАЮТЬ БУТИ ІДЕНТИФІКОВАНІ ТА ЗАРЕЄСТРОВАНІ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНОДАВСТВА.

Заявки на отримання бюджетних коштів будуть подаватися онлайн через Державний аграрний реєстр (www.dar.gov.ua).