Стартує набір у Школу Молодіжної ради в межах проєкту «Активна молодь — сильна громада»!

Дата: 01.04.2024 14:00

Якщо ти:
-активна молода людина віком 14-35 років;
-прагнеш брати участь у змінах у своїй громаді;
-хочеш долучатися до організації подій та розвитку молодіжної політики у своїй громаді;
-любиш навчатися нового і прокачувати свої скіли, тоді тобі — до нас!

Школа Молодіжної ради передбачає 4 навчальні одноденні модулі, які відбуватимуться у Зимнівській громаді раз в місяць.
1. Завдання та форми роботи молодіжної ради, її роль в реалізації молодіжної політики (квітень 2024 року)
2. Методи залучення громадян до прийняття рішень, практики демократії участі (травень 2024 року)
3. Комунікація з місцевою владою та жителями громади (червень 2024 року)
4. Брейнстормінг (липень 2024 року)

Звертаємо увагу, що участь у всіх 4-х модулях є обовʼязковою, тому просимо подавати ваші заявки, зваживши ваші плани й можливості

Від громади очікуємо 20 учасників.

Для участі в конкурсі, будь ласка, заповніть нашу анкету: https://forms.gle/d5mFZP4uemEaZ89UA

Результати конкурсного відбору ви отримаєте листом на зазначену в анкеті електронну пошту.
Про дату та місце проведення кожного модулю повідомимо відібраним учасникам/цям додатково.
___
Проєкт «Активна молодь – сильна громада» здійснюється Громадською організацією «Центр політичних студій» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього проєкту не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду СШАФото без опису