Загальні новини
25 Жовтня, 2022 р., 16:01
Ви всі неймовірні! Дякую кожному і кожній, хто долучився до збору продуктів для наших захисників?
Місцеві волонтери їдуть у розташування 14, 39, 68 бригад, що дислокуються на харківському та донецькому напрямках. Уже зранку машину загрузили і відправили, з надією, що все буде добре і вона без перешкод дістанеться відповідних пунктів?
Окрема подяка Зимнівському ліцею Юлія Степанюк, Ольга Катренич , Бубнівському старастату Ольга Головенко, Василь Мавдрик та Льоничівському старостату Таїса Подзізей
Щиро дякую за підтримку
Все буде Україна
25 Жовтня, 2022 р., 12:00
Під час розв'язаної Росією війни, USAID надає екстрену підтримку 91 громаді у 18 областях України, допомагаючи місцевій владі та місцевому самоврядуванню у воєнний час краще забезпечувати потреби громадян.
В'ячеслав Католик, голова Зимнівської громади Волинської області розповідає про те, яким чином ця допомога дозволяє забезпечити належний захист людей у громаді від різного роду небезпек:
«Кількість викликів щодо цивільного захисту у нашій громаді постійно зростає, тож в червні 2022 року ми створили добровільну пожежну бригаду. Основною причиною цього кроку є воєнний стан ? ми повинні бути готовими до будь-яких викликів. Інша причина – це глобальні зміни клімату, які більшою чи меншою мірою торкнуться кожної країни. Тому необхідно забезпечити належний захист людей від різного роду небезпек. Члени добровільної пожежної бригади отримали якісне спорядження від USAID», що дозволяє швидко і ефективно ліквідовувати надзвичайні ситуації у нашій громаді».
?? Amid Russia’s ongoing war against Ukraine, USAID is providing emergency assistance to 91 communities in 18 oblasts, helping local governments better meet the needs of citizens during wartime.
Vyacheslav Katolyk, head of Zymnivska municipality, Volyn oblastshares how this assistance helps ensure proper protection of people in the community from various dangers:
"The number of civil defense challenges in our community is constantly increasing, so we created a volunteer fire brigade in June 2022. The main reason is martial law ? we must be ready for any challenges. Another reason is global climate change, which will affect every country to a greater or lesser extent. Therefore, it is necessary to ensure proper protection of people from various dangers. The members of the volunteer fire brigade received high-quality equipment from USAID which allows us to eliminate emergencies quickly and effectively in our community."
#StandWithUkraine
U.S. Embassy Kyiv Ukraine
HOVERLA / проєкт USAID в Україні
Зимнівська сільська територіальна громада
21 Жовтня, 2022 р., 15:00
21 жовтня в гімназії села Хмелівка відбувся благодійний ярмарок "Разом до Перемоги". Колектив гімназії приготував смачненькі біляші,міні-піци,пампушки,кекси, чай та какао, які охоче розкупили діти, батьки,гості. Виручені 5 тис.грн. будуть передані на потреби ЗСУ. Паралельно приймали книги російських авторів, які будуть здані на макулатуру.
14 Жовтня, 2022 р., 12:57
Герої не вмирають! Вони назавжди залишаються у наших серцях!
Сьогодні у навчальних закладах с. Льотниче та с. Зимне, відбулись урочисті відкриття пам'ятних знаків воїнам, які виконували свій обов'язок перед Батьківщиною і загинули, ставши частиною небесних захисників.
Наші Герої - Володимир Зімич і Олександр Августін! Ми пам'ятаємо!
Слава Героям!
14 Жовтня, 2022 р., 10:00
Березовечінський старостинський округ сьогодні та вчора організували збір овочів для Володимир-Волинської центральної районної лікарні.
03 Жовтня, 2022 р., 08:00
Щорічно в перший понеділок жовтня в світі відзначається Міжнародний день лікаря. У 2022-му році свято випадає на 3 жовтня. Ініціаторами створення цього свята виступили Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) та Міжнародна медична гуманітарна організація "Лікарі без кордонів".
29 Вересня, 2022 р., 11:15
Педагогів закладів освіти громади з професійним святом привітали сільський голова В'ячеслав Католик, начальник відділу Олена Гус, директор ЦПМД Сергій Іванюк.
23 Вересня, 2022 р., 17:05
На виконання Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011, Постанови № 926 від 1 вересня 2021 року «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації», Зимнівська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Детальний план території на території с. Льотниче, Зимнівської сільської ради, Володимир-Волинського району Волинської області для реконструкції існуючих будівель та будівництва нових складських приміщень»
Замовник містобудівної документації: Зимнівська сільська рада.
Розробник містобудівної документації: ТОВ «Науково-дослідний проектний центр «Геоурбаністики та планування»
Підстава для розроблення: Рішення Зимнівської сільської ради № 23/7 «Про надання дозволу на розробку детального плану території» від 26.07.2022 року.
Основна мета розробки детального плану території: вирішення всіх планувальних обмежень, просторової композиції параметрів забудови та режимів використання території земельних ділянок.
Основні техніко-економічні показники: Територія опрацювання га 2,2797
Ділянка I Площа земельної ділянки га 0.5562 га; площа забудови –657 м.кв (11,8 %); площа мощення 4905 м.кв, (88,2 %); площа використання 5562 м.кв. (100%)
Ділянка II Площа земельної ділянки га 1,6438 га
площа забудови – 6019 м.кв (36,6 %); площа мощення –10419 м.кв, (63,4 %); площа використання – 16438 м.кв. (100%)
З текстовою частиною та його графічними матеріалами можна ознайомитись в Зимнівській сільській раді за адресою: 44752, Володимирський район, с. Зимне, вул. Миру, 2 та на офіційному веб-сайті Зимнівської сільської ради.
Пропозиції до проектів містобудівної документації: Пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.
Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.
Пропозиції подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.
Пропозиції та зауваження подаються у письмовій до 24 жовтня 2022 року включно.
Громадські слухання відбудуться 25 жовтня 2022 року о 10 год. 00 хв. за адресою: Володимирський район, с. Зимне, вул. Миру, 2.
https://rada.info/upload/users_files/04334815/cd2416455e8bd5958cc1eef7153c9335.docx
22 Вересня, 2022 р., 15:03
У своїй попередній статті «Спалювання рослинних залишків – дороге задоволення!», яка розкривала питання про шкоду від спалювання відходів та відповідальності за ці дії, я писав про компостування як найбільш ефективний, дієвий та безпечний спосіб переробки залишків рослинності та інших органічних відходів. Але досвід живого спілкування із людьми, зокрема і тими, яких доводилось притягувати до адміністративної відповідальності за спалювання рослинних відходів, свідчить про доволі скептичне ставлення до компостування. Його сприймають як зовсім відірвану від життя теорію, як щось, про що усі говорять, але ніхто не робить. У цій публікації я хочу розвіяти цей міф і запевнити, що пишу не про щось вичитане в ЗМІ, а про те, що перевірене на власному досвіді.
Тут я свідомо не даватиму детальних інструкцій щодо технології компостування органічних відходів. Їх можна знайти достатньо в мережі інтернет, і кожен, хто зацікавиться цим питанням, зможе вибрати способи відповідно до своїх обставин і можливостей.
Для цього способу утилізації не обов’язково купувати компостер в садовому центрі. Компостний ящик можна легко змайструвати самому, а в крайньому випадку, це може бути звичайна компостна яма або купа. Наприклад, на власному городі я зробив цілком бюджетний варіант із п’яти старих піддонів. Протягом півроку ми з сім’єю збираємо туди рештки рослинності з городу, а також харчові відходи з кухні. До речі, останні ми цілком успішно сортуємо в умовах квартири, а для приватного сектору цей процес є ще простішим. І що цікаво, ящик ніколи не буває переповнений. В цей один кубічний метр простору поміщається все: і харчові відходи, і бур’яни з городу, і скошена трава.
Весь секрет в біохімічних процесах, які відбуваються при компостуванні. Якщо все робити правильно, то неприємного запаху, мух чи будь-яких інших ознак антисанітарії там бути не повинно. Що класти і чого не можна класти в компостер, як доглядати за ним - це все можна дізнатись з інтернету. Мета цієї публікації – довести, що воно справді працює. І якщо навіть з першого разу якість отриманого добрива виявиться не такою як на ролику в YouTube, то ви щонайменше:
- вирішите питання «куди його подіти?»;
- не будете сплачувати штрафи за спалювання;
- збережете довкілля та здоров’я, не викидаючи органічних відходів на смітник та не дихаючи димом від їх спалювання.
І, головне, ми зробимо крок на шляху до цивілізованого поводження з відходами, що є обов’язковою умовою нашого вступу в ЄС. Тому, якщо хочемо добре жити завтра – робімо для цього щось уже сьогодні!
22 Вересня, 2022 р., 14:49