Вітаю від щирого серця!

Від щирого серця вітаю з днем народження Раїсу Лавринюк, головного спеціаліста-бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності сільської ради(23.12); Майю Калашнюк, технічного працівника Селецької школи – філії І-ІІ ст. ім. О.Полонської(23.12); Андрія Рокицького, вчителя середнього навчально-виховного закладу ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей» с. Зимне(24.12); Людмилу Сахменко, адміністратора ЦНАП(26.12.);Катерину Борисевич, вихователя групи продовженого дня НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок» с. Льотниче(28.12.); Сергія Будцева, директора НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок» с. Льотниче(30.12); Вікторію Гоменюк, вчителя початкових класів Загальноосвітньої школи І-ІІ ст. с. Микуличі(31.12)

Вітаю від щирого серця!

Від щирого серця вітаю з днем народження Галину Ткачук, бібліотекара І категорії бібліотеки с. Бубнів (16.12); Світлану Білець, прибиральника Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Хобултова (16.12.); Інну Дем’яненко, соціального педагога  ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» с. Зимне (19.12); Романа Гладчука, вчителя фізики Загальноосвітньої школи І-ІІ ст. с. Микуличі (22.12)

Вітаємо від щирого серця!

Від щирого серця вітаю з днем народження Мирославу Мельничук, вчителя початкових класів Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Хобултова (10.12); Тетяну Козак, технічного працівника Селецької школи – філії  І-ІІ ст. ім. О.Полонської  (12.12)

Вітаю від щирого серця!

Від щирого серця вітаю з днем народження Ольгу Мельничук, директора БК с. Льотниче (02.12); Світлану Ярош, вчителя початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІ ст. с. Микуличі (03.12); Марію Шевчук, вчителя початкових класів загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст. с. Хобултова (04.12); Аллу Янчук, вчителя початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Хобултова (04.12); Людмилу Горбунову, начальника відділу з питань земельних ресурсів, комунальної власності і охорони природнього середовища сільської ради (04.12); Вадима Крижана, вчителя англійської мови ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей» с. Зимне (05.12); Нелю Хомюк, вчителя початкових класів ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей» с. Зимне (08.12)

Вітаємо від щирого серця!

Від щирого серця вітаю з днем народження  Світлану Боруцьку, начальника фінансового відділу сільської ради (26.11.); Ольгу Антонюк, адміністратора ЦНАП (28.11.); Андрія Боровця, депутата с. Шистів (30.11.); Ольгу Смик, вчителя групи продовженого дня НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Льотниче (30.11)

Вітаємо від щирого серця!

Від щирого серця вітаю з днем народження Аллу Гуль, депутата села Черчичі (18.11), Лілію Бугай, соціального педагога Згальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Хобултова (20.11.); Михайла Швеця, заступника директора з господарської частини НВК «ЗОШ І-ІІІ  ст. - дитячий садок» с. Льотниче (20.11); Любов Рибіцьку, вчителя української мови та літератури ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей»    с. Зимне (21.11.); Павла Гамановича, вчителя середнього навчально-виховного закладу  ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей » с. Зимне  (21.11); Сергія  Шатківського, депутата с. Поничів (23.11); Галину Синчук, заступника директора ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» с Зимне(23.11.)

Вітаємо від щирого серця!

Від щирого серця вітаю з днем народження Ірину Шелест, вчителя української мови та літератури НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..- дитячий садок» с. Льотниче (11.11.); Лілію Стасюк, вчителя початкових класів ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей» с. Зимне(12.11); Олену Гус, начальника гуманітарного відділу Зимнівської сільської ради (16.11)