Вітаю від щирого серця!

Від щирого серця вітаю з днем народження Ольгу Головенко, адміністратора ЦНАП сільської ради (28.04); Таїсу Подзізей, в.о. старости Льотничівського старостинського округу (28.04); Наталію Жданюк, психолога Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Хобултова (29.04);

Вітаю від щирого серця!

Від щирого серця вітаю з днем народження Юлію Степанюк, директора ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей» с. Зимне (21.04.); Дмитра Терьохіна, провідного методиста ЦКД (23.04); Олега Борисевича, завідувача ФАПом с. Поничів (23.04); Світлану Юрчук, інспектора ВОС сільської ради (24.04); Надію Луцюк, технічного працівника НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок» с. Льотниче (26.04); Юрія Юхимюка, завідувача ФАПом с. Житані (26.04)

Вітаю від щирого серця!

Від щирого серця вітаю з днем народження Марію Гілевич, тех. працівника НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Льотниче (14.04.);  Мирославу Козій, вчителя фізики Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Хобултова (15.04); Мар’яну Грицюк, завідувача ФАП с. Підгайці (15.04); Наталію Цимбалюк, психолога, соціального педагога Загальноосвітньої школи І-ІІ ст. с. Микуличі (19.04); Катерину Баранюк, вчителя інформатики, трудового навчання ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей» с. Зимне (19.04.); Аллу Коханську, тех.працівника НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок» с. Льотниче (20.04); Альону Захарчук, акушера ФАП  с. Бубнів (20.04)

Вітаю від щирого серця!

Від щирого серця вітаю з днем народження Олександра Хмелюка, депутата с. Фалемичі (07.04); Олену Шевчук, вихователя Зимнівського ЗДО «Ромашка» (08.04); Галину Тернавську, вчителя зарубіжної літератури  та трудового навчання Загальноосвітьої школи І-ІІІ ст. с. Хобултова (09.04.); Ярослава Кондисюка, фахівця ЦФЗН «Спорт для всіх» (09.04); Людмилу Сахменко, тех. працівника НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок» с.Льотниче (11.04); Людмилу Корнисюк, вчителя математика Загальноосвітньої школи І-ІІ ст. с. Микуличі (12.04);

Вітаю від щирого серця!

Від щирого серця вітаю з днем народження Людмилу Юсковець, адміністратора ЦНАП сільської ради (23.03);Тетяну Костюк, вчителя середнього навчально-виховного закладу ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» с. Зимне (23.03.); Ярослава Милисюка, вчителя музичного мистецтва Загальноосвітньої школа І-ІІІ ступеня с. Хобултова (27.03); Валентину Юрчук, помічника вихователя Зимнівського ЗДО "Ромашка" (27.03); Раїсу Матвіюк, вчителя української мови та літератури ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» с. Зимне (30.03); Вікторію Ковч, вчителя середнього навчально-виховного закладу ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» с. Зимне (30.03); Людмилу Клапіюк, тех.працівника НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок» с. Льотниче (30.03)

Вітаю від щирого серця!

Від щирого серця вітаю з днем народження Тетяну Черкез, заступника директора дошкільного підрозділу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Льотниче (17.03.);  Юлію Майфат, державного реєстратора виконавчого комітету сільської ради (19.03); Лілію Баранюк, вчителя інформатики, трудового навчання Селецької школи філії І-ІІ ст. ім. О.Полонської (21.03.); Галину Жаловагу, вчителя середнього навчально-виховного закладу ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ліцей» с. Зимне (22.03.)

Вітаю від щирого серця!

Від щирого серця вітаю з днем народження Оксану Пікуту, начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності сільської ради (09.03); Сергія Петрука, заступника директора із НВР Загальгоосвітньої школи І-ІІ ст. с. Микуличі (09.03); Ірину Пальонку, вчителя Хмелівківської ЗОШ І-ІІ ст. (11.03); Ніну Старчевську, бібліотекара НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Льотниче (15.03)