Вітаємо від щирого серця!

Від щирого серця вітаю з днем народження Софію Онопріяк, завідувача ФАПом с. Бубнів (06.11.); Володимира Грубисюка, тех .працівника Селецької школи-філії І-ІІ ст. ім. О.Полонський (06.11.);Світлану Ковальчук, депутата села Підгайці (07.11);  Петра Крупку, вчителя трудового навчання ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей» с. Зимне (07.11.); Олену Джаригу, завідувача  ФАПом  с. Фалемичі (08.11); Людмилу Боруцьку, завідувача садочком с. Хобултова (09.11.) Від щирого серця, з днем народження вітаю Та дуже щиро побажаю Здоров’я, щастя і везіння, Натхнення, миру і терпіння. Кохання, спокою, надії, Щоби збулися Ваші мрії, А ще достатку і тепла, Благополуччя і добра. Сільський голова, В'ячеслав Католик!

Вітаємо від щирого серця!

Від щирого серця вітаю з днем народження Віктора Кривенчука, завідувача ФАПом с. Руснів (28.10); Валентину Горік, технічного працівника Хмелівківської ЗОШ І-ІІ ступеня (01.11.), Жанну Карпук, заступника директора Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Хобултова (01.01.); Галину Селещук, вчителя початкових класів НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- дитячий садок» с. Льотниче (02.11.); Ларису Цаль, заступника директора з навчально-виховної роботи Хмелівківської ЗОШ І-ІІ ступеня (02.11)

Вітаємо від щирого серця!

Від щирого серця вітаю з днем народження Олександра Бобка, вчителя трудового навчання, фіз. виховання ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» с. Зимне (21.10); Миколу  Онишкевича, провідного спеціаліста-землевпорядника відділу з питань земельних ресурсів, комунальної власності та охорони природного середовища сільської ради (24.10.); Ольгу Стойку, вчителя середнього навчального-виховного закладу ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей» с. Зимне (25.10); Світлану Оксентюк, вихователя Зимнівського ЗДО «Ромашка» (27.10)

Вітаю від щирого серця!

Від щирого серця вітаю з днем народження Сергія Литвинчука, вчителя Хмелівківської ЗОШ І-ІІ ст. (14.10); Ольгу Кичулу, асистента вихователя Бубнівського ЗДО (14.10); Валентину Гонтарук, колишнього директора БК с. Зимне (15.10); Світлану Пріму, бібліотекара І категорії с. Зимне (17.10); Сергія Януша, вчителя математики НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Льотниче (19.10); Вікторію Приступу, педагога організатора ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» с. Зимне (20.10)

Вітаємо від щирого серця!

Від щирого серця вітаємо з днем народження Ларису Байкевич, психолога ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» с. Зимне (07.10); Ларису Бігун, заступника директора ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» с. Зимне (08.10); Віру Джус, завідувача клубом с.Поничів (10.10.); Мар’яну Гомолінську, акушера  ФАПу с. Острівок (11.10); Олександра Мельничука, вчителя інформатики Загальноосвітньої школи І-ІІ ст.-с.Микуличі (12.10.); Сергія Кіндишева, підсобного робітника Зимнівського ЗДО «Ромашка» (12.10); Любов Назарову, вчителя середнього навчально-виховного закладу ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» с. Зимне (13.10); Таїсію Ходун, завідувача ФАПом с. Селець (13.10) Хай будуть із Вами здоров’я та сила, Хай доля буде ласкава і щира! Щоб ніколи не знали Ви втоми! Хай мир і злагода будуть у домі, Хай Господь дарує надію й тепло На довгі літа, на щастя й добро!