Виступ сільського голови до Дня пам'яті та примирення

У дні 8 та 9 травня Україна вшановує пам'ять тих, хто загинув на полях битв, у фашистських катівнях і концтаборах. Віддаємо данину пам'яті всім загиблим, які віддали свої життя в ім'я Великої перемоги. Ми всі живі завдяки відвазі й мужності мільйонів людей, які брали участь у Другій світовій війні.

Вітаю від щирого серця

Від щирого серця вітаю з днем народження Цизь Оксану Миколаївну директора школи ЗОШ І-ІІ с.Хмелівка (06.07) ,Янчук Людмилу Костянтинівну завідувач ФАП с.Хобултова (07.07), Матвійчук Тетяну Матвіївну, вчителя історії «ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей» с. Зимне (08.07), Вишняк Любов Степанівну секретаря сільської ради(11.07). Від щирого серця, з днем народження вітаю Та дуже щиро побажаю Здоров’я, щастя і везіння, Натхнення, миру і терпіння. Кохання, спокою, надії, Щоби збулися Ваші мрії, А ще достатку і тепла, Благополуччя і добра.

Вітаю від щирого серця

Від щирого серця вітаємо з днем народження Лілію Шмелюк , вчителя англійської мови Загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Микуличі (30.06);Віту Принду , депутата с.Хобултова(01.07), Віталію Євгенівну, художнього керівника, вчителя музики, мистецтва Загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Селець,  (01.07.); Ірину Рудь бібліотекар с.Хобултова,с.Хмелівка(05.07)

Вітаю від щирого серця!

Від щирого серця вітаю з днем народження Анатолія Матвіюка, в.о.старости Селецького старостинського округу (31.05)

Вітаю від щирого серця!

Від щирого серця вітаємо з днем народження Зою Мартинову, вчителя біології, географії Загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Микуличі (19.05); Наталію Ткачук, вчителя початкових класів Загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Микуличі (19.05.); Ніну Жданюк, прибиральницю с/п Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Хобултова (19.05.); Ірину Оніщук, адміністратора ЦНАП сільської ради (19.05); Ірину Падалюк, касира Зимнівського ВУЖКГ (20.05.) Світлану Дружук, вчителя середнього навчально-виховного закладу ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей» с. Зимне (21.05); Василя Подзізея, депутата с. Бубнів (23.05.)

Вітаю від щирого серця!

Від щирого серця вітаю з днем народження Зореславу Лещук, вчителя англійської мови НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- дитячий садок» с. Льотниче (12.05.); Ореста Бабія, дільничого офіцера громади (16.05); Надаю Гуж, вихователя дошкільного підрозділу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- дитячий садок» с. Льотниче  (17.05)

Вітаю від щирого серця!

Від щирого серця вітаю з днем народження Оксану Ткачук, практичного психолога ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» с. Зимне (04.05);  Юрія Матвіюка, завідувача методичним кабінетом гуманітарного відділу (05.05); Лілію Карабась, прибиральника с/п Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Хобултова (06.05); Людмилу Кислюк, кухаря дошкільного підрозділу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей» с.Льотниче (06.05); Раїсу Прокопюк, бібліотекаря І категорії ЦКД (07.05.); Марію Бабій, вчителя середнього навчально-виховного закладу ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей» с. Зимне (07.05); Ірину Кондратюк, головного спеціаліста – бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності сільської ради (07.05); Олену Подзізей, директора Буднівського ЗДО «Червона Шапочка» (08.05.); Валентину Захарчук, прибиральника с/п сільської ради (08.05); Бориса Подзізея, вчителя середнього навчально-виховного закладу ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» с. Зимне (09.05.); Оксану Головенко, вчителя англійської мови ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей» с. Зимне (10.05.); Інну Романюк, вчителя початкових класів НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок» с. Льотниче(10.05.)