Привітали сина загиблого військовослужбовця

Сільський голова В’ячеслав Католик та начальник відділу соціального захисту населення Віра Мудрик привітали з Днем народження Дмитра Голяновського - сина захисника Голяновського Руслана Вікторовича, який втратив життя захищаючи Україну в далекому 2014 році.                                                                                                                                                                                          Вручаючи подарунок побажали Дмитрику безхмарного майбутнього, зростати  на втіху мамі та усім рідним здоровим та  щасливим під мирним небом України.

Всеукраїнська програма ментального здоров'я

Для кого і для чого "Ти як?" Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стресу. Але в наш час цей запас стійкості швидко виснажується через війну та невизначеність. А нам усе ще треба дбати про близьких та працювати на перемогу.    

Оголошення про формування складу Ради з питань ВПО при Володимирській районній військовій адміністрації

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2023 року № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб», Володимирська районна військова адміністрація Волинської області оголошує про відбір членів до  складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при адміністрації.

До уваги внутрішньо переміщених осіб

З початку повномасштабного вторгнення мільйони людей були змушені переїхати у безпечніше місце. Для когось таким місцем стала інша країна, а для когось — регіон України. Який би шлях не обрали українці, вони всюди могли розраховувати на підтримку, зокрема і в рідній Україні. Кожен міг отримати статус ВПО та розраховувати на щомісячну грошову допомогу.                                     

“Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!”

Для молодих людей у віці 16-35 років та мешканців Волинської області, Громадська організація «Маріупольська Спілка Молоді» проводить підготовку до онлайн заходу “Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!” що відбудеться 30 серпня 2023 року в форматі онлайн з 11:00 до 14:00.