Довідник із прав, обов'язків та алгоритму дій військовослужбовця у разі поранення, травми  чи захворювання

Після того, як 24 лютого росія відкрито вторглася на територію України, відкривши своє криваве обличчя агресора всьому світові, її армія почала активно просуватись територією України. Застосування реактивної, ствольної артилерії, танків, стрілецького озброєння призвело до великих жертв серед цивільного населення. Задля перемоги над окупантом хтось взяв до рук зброю, хтось – наплічник військового медика, тим самим український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом. 

Підприємство ТзОВ «Чікен Трейд» інформує про можливість працевлаштування внутрішньо переміщених осіб або постраждалих внаслідок військової агресії російської федерації.

ТзОВ «Чікен Трейд» входить до складу АПГ «Пан Курчак», займається вирощуванням, виробництвом та реалізацією птиці.

День захисту дітей

1 червня, в Україні і світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. А це означає, що всі діти отримують цього дня подарунки і найкращі привітання зі святом.

Оголошення про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону

Зимнівською сільською радою оголошуються земельні торги у формі електронного аукціону, які відбудуться 29.06.2023 з продажу права оренди на земельну ділянку площею 3,3541 га кадастровий номер 0720586000:05:001:0208 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться за межами с. Нехворощі, Володимирського району, Волинської області терміном на 10 років. 

Екскурсія студентів Володимир-Волинського фахового педагогічного коледжу ім. А.Кримського

До Володимир-Волинської  філії  Волинського обласного центру зайнятості завітали студенти  Володимир-Волинського фахового педагогічного коледжу ім. А.Кримського спеціальності “Інформаційна , бібліотечна та архівна справа”ю.