Банкам дозволили блокувати рахунки українців-боржників. Просимо розрахуватися за спожиту електроенергію!

Банки повертають арешти рахунків, накладені виконавчою службою через борги. Про це йдеться в Законі України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих особливостей організації примусового виконання судових рішень та рішень інших органів під час дії воєнного стану», який днями набув чинності. 

Про засідання виконавчого комітету

15 травня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Зимнівської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови В’ячеслава Католика. У ході засідання розглянуто питання з різних сфер життєдіяльності громади. Присутні заслухали звіт керівників торгівельних закладів громади про роботу в 2023 році. З Хмелівківського старостату заслухали Галину Місан, керівника торгівельного закладу «Дубочки», яка отримала схвальний відгук від старости про свою роботу та поділилась з присутніми своїми планами на майбутнє, з села Зимне звітували Богун Любов, Попік Надія – зауважень та скарг до роботи підприємців не було. Члени виконкому підтримали рішення та побажали керівникам закладів торгівлі та харчування гарної співпраці з членами виконавчого комітету. 

ЗВІТ по визначенню потреб Зимнівської сільської територіальної громади в соціальних послугах на 2023 рік

Турбота про людей, які перебувають у складних життєвих обставинах є один з основних напрямів державної політики у сфері соціального захисту населення. Соціальний захист є основним завданням соціальної політики, що ставить за мету забезпечення прав і гарантій людини у сфері рівня та якості життя.

ТзОВ «П’ятидні» навчання за ваучером

Сьогодні під час виїзного заходу в с.П’ятидні Устилузької ОТГ фахівець з профорієнтації Світлана Старовойтова спілкувалась з представниками ТзОВ «П’ятидні» та громади  щодо можливості навчання за ваучером.

ПЕРЕМОЖЦІ обласного етапу конкурсних робіт «ДІТИ ЗА БЕЗПЕЧНЕ МАЙБУТНЄ»

Відповідно до наказу обласного управління освіти від 04.05.2023 №158 переможцями обласного етапу конкурсу “Діти за безпечне майбутнє” стали:  у номінації “ Макет сучасної або історичної пожежно-рятувальної техніки : - Рожко Богдан,  учень ліцею с.Березовичі, керівник Троцковець Оксана ( І місце); - Борис Павло, учень гімназії с.Хмелівка, керівник Панасюк Катерина (ІІІ місце); - учнівський колектив 8 класу ліцею с.Березовичі, керівник Троцковець Оксана ( ІІІ місце) у номінації “М’яка іграшка”: - Ярош Валентин, учень гімназії с.Микуличі, керівник Ярош Світлана (І місце) у номінації “Вірш, пісня”: - Католик Дарина, учениця опорного ліцею с.Зимне, керівник Жаловага Галина (І місце).