Консультації щодо застосування програмного РРО можна отримати у податковій інспекції

Володимир-Волинська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Волинській області нагадує, що Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» відновлено положення щодо відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». 

Оголошення про чергове засідання ради

Шановні депутати, колеги, повідомляємо про те, що згідно розпорядження сільського голови №136  від 07.08.2023  засідання чергової 33-ї сесії Зимнівської сільської ради відбудеться  22.08.2023 об 09.00 год.  в приміщені Будинку культури с.Зимне.  Усіх запрошуємо на засідання сесії, явка обов'язкова , хто не матиме можливості прийняти участь у засіданні прошу повідомити. 

Оголошення про сплату земельного податку

Користування землею  є платним.  Відповідно ст.269 1.1, 269 1.2 Податкового кодексу  України, платниками є землекористувачі, та власники земельних ділянок, земельних часток паїв. Першого вересня закінчується термін сплати земельного податку та орендної плати .

Про роботу Call-центр(у)

У Волинському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки працює Call-центр. Отримати відповіді на питання  можна за номером +38 (096) 057 43 70

Правила безпеки як не стати жертвою торгівлі людьми

Через військову агресію росії жінки та діти нашої держави змушені покинути Україну та прямувати до сусідніх країн; чоловіки, що залишаються всередині країни, втрачають роботу і дохід; обмежені можливості забезпечити головні потреби внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни. Внаслідок цього виникає ще більший ризик торгівлі людьми.                            

ОГОЛОШЕННЯ про проведення громадських слухань

На виконання Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011, Постанови № 926 від 1 вересня 2021 року «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації», Зимнівська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Детальний план території земельних ділянок орієнтовною площею 0,50 га, що розташовані біля         с. Володимирівка, Володимирського району, Волинської області для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу відповідно до державних будівельних норм, стандартів та правил».

Пам’ятка для осіб, постраждалих від торгівлі людьми

 30 липня в усьому світі відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Він був започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.                                                        

Зимнівська сільська рада оголошує добір на зайняття вакантної посади головного спеціаліста-архітектора відділу архітектури, містобудування, земельних ресурсів та екології Зимнівської сільської ради

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», яким внесені зміни до Закону України «Про правовий режим воєнного стану»,  Зимнівська сільська  ради оголошується добір на зайняття вакантної посади в період дії воєнного стану: