Чергова 13-та сесія Зимнівської сільської ради 12.11.2021

Шановні друзі!12.11.2021 об 09 год. відбудеться засідання чергової 13-ї сесії Зимнівської сільської ради восьмого скликання. На сесію запрошуються депутати сільської ради, депутати районної та обласної ради, старости старостинських округів ради, начальники відділів виконавчого комітету та громадськість.

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря (директора) комунального некомерційного підприємства «Зимнівський центр первинної медичної допомоги» Зимнівської сільської ради Володимир – Волинського району Волинської області.

Правові підстави проведення конкурсу: Закон Україн «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 №2801-ХІІ (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України  від  27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення Зимнівської сільської ради від 30.09.2021 року № 12-1/5 Про створення комунального некомерційного підприємства «Зимнівський центр первинної медичної допомоги» Зимнівської сільської ради Володимир – Волинського району Волинської області, розпорядження №145 від 26.10.2021 року Про організацію та проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря (директора) комунального некомерційного підприємства «Зимнівський центр первинної медичної допомоги» Зимнівської сільської ради Володимир – Волинського району Волинської області.

Пропозиція щодо співпраці з виробниками

Перший в Україні та наймасштабніший в Західному регіоні оптовий ринок "Шувар", який знаходиться в м. Львів інформує про можливості співпраці з виробниками сільськогосподарської продукції.

УВАГА! Оголешення!

У зв’язку з відзначенням 24 вересня 2021 року ювілейних дат Святогорського Успенського Зимненського монастиря, масовим скупченням людей та транспорту з цієї нагоди, присутністю значної кількості паломників та організацією монастирем святкових заходів 23-24 вересня 2021 року, Зимнівська сільська рада нагадує про існуючий щоп’ятниці неприйомний для громадян день та закликає жителів громади відповідально та з розумінням поставитись до ситуації.