Увага! Вимушено переміщеним особам нададуть додаткову гуманітарну допомогу!

Шановні вимушено переміщені особи (далі - ВПО), які тимчасово проживають на території Зимнівської сільської ради. У п’ятницю 27 травня 2022 року благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшин Суппрорт Сервісез» надаватиме гуманітарну допомогу (продуктові набори та засоби гігієни) згідно наступного графіка:

Увага! Важлива інформація!

ТОВ "П'ятидні" з 15 по 18 травня неподалік сіл: Хобултова, Микуличі, Підгайці, Хмелів, Хмелівка у вечірні та ранкові години буде проводитись обробка озимого ріпаку.

Про Національну платформу продовольчої безпеки

В Україні на базі Держпродспоживслужби створена Національна платформа продовольчої безпеки, яка дозволяє об'єднати зусилля військових адміністрацій, виробників харчових продуктів, торговельних мереж, міжнародних організацій для стимулювання розбудови української економіки, навіть в умовах війни, та забезпечення харчовими продуктами й товарами першої необхідності мешканців громад, учасників Збройних Сил України та територіальної оборони.

Оголошення, для небайдужих жителів с. Зимне

Дуже просимо всіх не байдужих прийти в суботу  9 квітня 2022 року  о 9.00 год., на суботник по впорядкуванню кладовища с.Зимне (обгородження, прибирання) з  робочим інвентарем (лопата, сокира, граблі, вила, покривала для виносу гілок ).

Прохання до орендарів!

Зимнівська сільська рада просить надати списки орендодавців, землі яких розташовані на території нашої громади та знаходяться у вашому користуванні на умовах оренди, з метою правильного нарахування податку фізичним особам.