ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ПОЧАТОК РОЗРОБЛЕННЯ  КОМПЛЕКСНОГО ПЛАНУ ПРОСТОРОВОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ  ЗИМНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

На виконання вимог чинного законодавства Зимнівською сільською радою прийнято рішення про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Зимнівської територіальної громади (Рішення № 17/53 від 28.01.2022 року).

ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ПРИЙОМ КАНДИДАТУР НА УЧАСТЬ В РОБОЧІЙ ГРУПІ З ФОРМУВАННЯ ЗАВДАННЯ НА РОЗРОБЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ПЛАНУ

На виконання чинного законодавства та рішення Зимнівської сільської ради від 28.01.2022 р. №17/53 «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Зимнівської територіальної громади» розпочато процедуру проведення громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Зимнівської територіальної громади.

Чергова 17-та сесія Зимнівської сільської ради 28.01.2022року

Шановні депутати, колеги повідомляю про те, що засідання чергової 17-ї сесії відбудеться  28.01.2022 об 09.00 год.  в приміщені Будинку культури с.Зимне.  Будем розглядати в основному земельні питання. Усіх запрошуєм на засідання сесії, явка обов'язкова , хто не матиме можливості прийняти участь у засіданні прошу повідомити. Проєкти рішень, які будуть розглядатися на сесії будуть згодом розміщені на сайті сільської ради.  Засідання постійних комісій    відбудуться у четвер 20.01.2022 :  бюджетна та освітня -  об  9 год.,  земельна об 10 год. Засідання сесії, так само як і засідання постійних комісій, будуть проводитись з дотриманням відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів (мати з собою маски). На сесії будем заслуховувати інформацію  про свою депутатську роботу –депутата  округу№ 1 Зимнівської сільської ради -  Кротача Руслана Леонтійовича. Вітаю усіх з наступаючим Водохрещем!

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ У ФОРМІ ЕЛЕКТРОННОГО АУКЦІОНУ

Зимнівською сільською радою оголошуються земельні торги у формі електронного аукціону з продажу права оренди терміном на10 років на земельну ділянку площею 9,0241 га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться за межами села Черчичі, Володимир-Волинського району, Волинської області на території Зимнівської сільської ради, які відбудуться 16 лютого 2022 року.

Зимнівська сільська рада інформує!

Для укриття населення Зимнівської громади від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру на території  Зимнівської громади знаходиться 2 захисні споруди цивільного захисту  (сховища, протирадіаційні укриття), а також найпростіші укриття (підвальні приміщення житлових будинків та інші споруди підземного простору, які можуть бути використані для укриття населення). Організації та власники зазначених споруд,  у разі необхідності, забезпечать вільний доступ для укриття.

Засідання чергової п'ятнадцятоїї сесії восьмого скликання 24.12.2021

Шановні друзі! 24.12.2021 об 09 год. відбудеться засідання чергової 15-ї сесії Зимнівської сільської ради восьмого скликання. На сесію запрошуються депутати сільської ради, депутати районної та обласної ради, старости старостинських округів ради, начальники відділів виконавчого комітету та громадськість.Проєкти рішень розміщені на сайті сільської ради.

До уваги жителів Зимнівської ОТГ!

Зимнівське ВУЖКГ повідомляє про те, що з січня 2022 року ми переходимо на новий рівень обслуговування споживачів. З нового року оплачувати за послуги водопостачання, водовідведення, квартплату та вивезення ТПВ (сміття) можна буде через будь який банк, пошту, онлайн через мобільні додатки.