Зимнівська сільська рада інформує!

Для укриття населення Зимнівської громади від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру на території  Зимнівської громади знаходиться 2 захисні споруди цивільного захисту  (сховища, протирадіаційні укриття), а також найпростіші укриття (підвальні приміщення житлових будинків та інші споруди підземного простору, які можуть бути використані для укриття населення). Організації та власники зазначених споруд,  у разі необхідності, забезпечать вільний доступ для укриття.

Засідання чергової п'ятнадцятоїї сесії восьмого скликання 24.12.2021

Шановні друзі! 24.12.2021 об 09 год. відбудеться засідання чергової 15-ї сесії Зимнівської сільської ради восьмого скликання. На сесію запрошуються депутати сільської ради, депутати районної та обласної ради, старости старостинських округів ради, начальники відділів виконавчого комітету та громадськість.Проєкти рішень розміщені на сайті сільської ради.

До уваги жителів Зимнівської ОТГ!

Зимнівське ВУЖКГ повідомляє про те, що з січня 2022 року ми переходимо на новий рівень обслуговування споживачів. З нового року оплачувати за послуги водопостачання, водовідведення, квартплату та вивезення ТПВ (сміття) можна буде через будь який банк, пошту, онлайн через мобільні додатки. 

Чергова 13-та сесія Зимнівської сільської ради 12.11.2021

Шановні друзі!12.11.2021 об 09 год. відбудеться засідання чергової 13-ї сесії Зимнівської сільської ради восьмого скликання. На сесію запрошуються депутати сільської ради, депутати районної та обласної ради, старости старостинських округів ради, начальники відділів виконавчого комітету та громадськість.

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря (директора) комунального некомерційного підприємства «Зимнівський центр первинної медичної допомоги» Зимнівської сільської ради Володимир – Волинського району Волинської області.

Правові підстави проведення конкурсу: Закон Україн «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 №2801-ХІІ (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України  від  27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення Зимнівської сільської ради від 30.09.2021 року № 12-1/5 Про створення комунального некомерційного підприємства «Зимнівський центр первинної медичної допомоги» Зимнівської сільської ради Володимир – Волинського району Волинської області, розпорядження №145 від 26.10.2021 року Про організацію та проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря (директора) комунального некомерційного підприємства «Зимнівський центр первинної медичної допомоги» Зимнівської сільської ради Володимир – Волинського району Волинської області.