Запрошуємо на виїзний прийом сільського голови жителів Березовичівського старостату

01 березня 2023 року (середа) сільський голова Католик В.А. разом із офіцером громади Грицюком А.В., сімейним лікарем «Оваднівського ЦПМД» - Березовичівської амбулаторії Михальчук В.Г., адміністратором ЦНАП, та землевпорядником ради здійснять виїзний прийом громадян по населених пунктах Березовичівського  старостинського округу:

Запрошуємо на виїзний прийом сільського голови жителів Бубнівського старостату

22 лютого 2023 року (середа) сільський голова Католик В.А. разом із офіцером громади Грицюком А.В., сімейним лікарем «Оваднівського ЦПМД» - Зимнівської амбулаторії Омельчук Р.В., адміністратором ЦНАП та землевпорядником ради здійснять виїзний прийом громадян по населених пунктах Бубнівського  старостинського округу, а саме:

Порядок використання коштів, передбачених для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції

Постановою КМУ від 16 серпня 2022 № 918 затверджено Порядок використання коштів, передбачених для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції.

Місцевих жительок Зимнівської громади та жінок ВПО запрошують поспілкуватися про важливе

Обговорити проблеми, які виникли у місцевих жительок громади та ВПО з початку війни; об’єднати їх спільними ідеями; створити групу однодумців; надати психологічну допомогу – все це про діалогове кафе «Сила жіночої єдності». 

Про перехід побутових споживачів газу до "Нафтогазу". (Відповіді на поширені питання)

Починаючи з 1 травня 2022 року, понад 10 млн українських домогосподарств, що були побутовими споживачами газу 23 регіональних газопостачальних компаній, зокрема у вашій області, опинилися в ситуації, коли їхні постачальники не могли виконувати свою функцію.

Увага! Ознайомтесь з Правилами пожежної безпеки агропромисловому комплексі

З метою забезпечення збереження врожаю, згідно з Розпорядженням обласної військової адміністрації від 23 червня 2022 року № 283 «Про забезпечення охорони врожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в області у 2022 році» Зимнівська сільська рада надає для ознайомлення та виконання Правила пожежної безпеки в агропромисловому комплексі України.

Як отримати безоплатну правову допомогу в умовах воєнного стану онлайн

З метою запобігання та протидії сексуальному насильству, пов’язаному з конфліктом, соціально-психологічної підтримки особам, постраждалим від війни, пов’язаного зі збройною агресією російської федерації на території України («Центри допомоги врятованим») довідково інформуємо, як отримати безоплатну правову допомогу в умовах воєнного стану онлайн:

Волинським активістам розкажуть про основи антикризової комунікації

Як убезпечитися від кризи? Які алгоритми дій під час кризи? Навіщо потрібна «репутаційна подушка» і як вона працює? Про це зможуть дізнатися всі ті, хто візьме участь у вебінарі «Антикризова комунікація».