Засідання 18-ї сесії восьмого скликання 24.02.2022року

Добрий день! Шановні депутати, колеги повідомляю про те, що засідання чергової 18-ї сесії відбудеться  24.02.2022 об 09.00 год.  в приміщені Будинку культури с.Зимне.  Будем розглядати в основному земельні питання , звіт про виконання бюджету за 2021рік,  про Програму соціально-економічного розвитку громади на 2022-2023роки та інш.. Усіх запрошуєм на засідання сесії, явка обов'язкова , хто не матиме можливості прийняти участь у засіданні прошу повідомити. Проєкти рішень по земельних питаннях  розміщені на сайті сільської ради. Звіт про виконання бюджету за 2021рік розміщений на сайті в Розділі "Економіка та фінанси". Засідання постійних комісій    відбудуться у понеділок 21.02.2022 :  бюджетна та освітня -  об  11 год.,  земельна об 10 год. Засідання сесії, так само як і засідання постійних комісій, будуть проводитись з дотриманням відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів (мати з собою маски).

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ДЕКЛАРУВАННЯ!

До уваги посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів Зимнівської сільської ради, юридичних осіб публічного права комунальних підприємств Зимнівської сільської ради! 

ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ПОЧАТОК РОЗРОБЛЕННЯ  КОМПЛЕКСНОГО ПЛАНУ ПРОСТОРОВОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ  ЗИМНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

На виконання вимог чинного законодавства Зимнівською сільською радою прийнято рішення про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Зимнівської територіальної громади (Рішення № 17/53 від 28.01.2022 року).

ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ПРИЙОМ КАНДИДАТУР НА УЧАСТЬ В РОБОЧІЙ ГРУПІ З ФОРМУВАННЯ ЗАВДАННЯ НА РОЗРОБЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ПЛАНУ

На виконання чинного законодавства та рішення Зимнівської сільської ради від 28.01.2022 р. №17/53 «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Зимнівської територіальної громади» розпочато процедуру проведення громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Зимнівської територіальної громади.

Чергова 17-та сесія Зимнівської сільської ради 28.01.2022року

Шановні депутати, колеги повідомляю про те, що засідання чергової 17-ї сесії відбудеться  28.01.2022 об 09.00 год.  в приміщені Будинку культури с.Зимне.  Будем розглядати в основному земельні питання. Усіх запрошуєм на засідання сесії, явка обов'язкова , хто не матиме можливості прийняти участь у засіданні прошу повідомити. Проєкти рішень, які будуть розглядатися на сесії будуть згодом розміщені на сайті сільської ради.  Засідання постійних комісій    відбудуться у четвер 20.01.2022 :  бюджетна та освітня -  об  9 год.,  земельна об 10 год. Засідання сесії, так само як і засідання постійних комісій, будуть проводитись з дотриманням відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів (мати з собою маски). На сесії будем заслуховувати інформацію  про свою депутатську роботу –депутата  округу№ 1 Зимнівської сільської ради -  Кротача Руслана Леонтійовича. Вітаю усіх з наступаючим Водохрещем!

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ У ФОРМІ ЕЛЕКТРОННОГО АУКЦІОНУ

Зимнівською сільською радою оголошуються земельні торги у формі електронного аукціону з продажу права оренди терміном на10 років на земельну ділянку площею 9,0241 га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться за межами села Черчичі, Володимир-Волинського району, Волинської області на території Зимнівської сільської ради, які відбудуться 16 лютого 2022 року.