До відома жителів Зимнівської ТГ

Зимнівська ТГ – одна у Волинській області, стала учасником експериментального проекту з організації в територіальних громадах соціальної роботи із сім'ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах:

У Зимнівській громаді відбудеться навчання з поводження у надзвичайних ситуаціях

Не простий час диктує потребу в знаннях, які не лише є важливими, а й можуть врятувати життя. Оскільки у багатьох громадах Волині навчання поведінки в надзвичайних ситуацій відбувається відносно рідко, то ця інформація може вас зацікавити.

У Зимнівській громаді проаналізують, як переселенці та місцеві жителі можуть спільно діяти задля розвитку

Один із проявів війни на Волині – це поява українців з інших областей, що вимушені лишити свої рідні домівки через дії агресора. За різними оцінками від 20 до 50 відсотків переселенців залишаться у тих територіальних громадах, де нині мешкають. Тому, важливо крок за кроком сприяти їх інтеграції у місцеві спільноти і залучати до спільних дій для розвитку сіл, селищ, міст і містечок.

Опитування для представників бізнесу, щодо розвитку підприємництва

ДУ “Офіс розвитку підприємництва та експорту” спільно з ГС “Центр розвитку інновацій”, національним проектом з розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес та партнерами, які долучаються, розпочали Ініціативу для сприяння відновленню та адаптації економіки територіальних громад/регіонів, місцевих бюджетів, підтримки підприємців, розвитку експорту (https://business.diia.gov.ua/economic-recovery).

В Україні запустили нову інформаційну кампанію "Україна працює!"

Щоб розширити консультаційну підтримку працівників і роботодавців у важкий період воєнних дій, Державна служба з питань праці запускає нову інформаційну кампанію "Україна працює!" за підтримки Проєкту Міжнародної організації праці "На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні".

Увага! Вимушено переміщеним особам нададуть додаткову гуманітарну допомогу!

Шановні вимушено переміщені особи (далі - ВПО), які тимчасово проживають на території Зимнівської сільської ради. У п’ятницю 27 травня 2022 року благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшин Суппрорт Сервісез» надаватиме гуманітарну допомогу (продуктові набори та засоби гігієни) згідно наступного графіка:

Увага! Важлива інформація!

ТОВ "П'ятидні" з 15 по 18 травня неподалік сіл: Хобултова, Микуличі, Підгайці, Хмелів, Хмелівка у вечірні та ранкові години буде проводитись обробка озимого ріпаку.